Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вчені створили універсальну вакцину проти раку

Дослідники розробили вакцину, яка має унікальні властивості. Новий препарат здатний боротися з багатьма видами раку.

Вчені з Майнцского університету (Німеччина) розповіли про розробку універсальної вакцини проти різних видів раку. Основним її компонентом стали наночастинки, що містять РНК. Частинки, опинившись всередині імунних клітин, активують захисні системи організму, що перешкоджає зростанню пухлин.

«Ми вперше використали наночастинки при створенні внутрішньовенної вакцини, — розповів керівник групи, — мова, в принципі, йде про препарат, який можна застосовувати при будь-яких видах ракових пухлин.»

Експерименти на мишах показали, що потрапляння вакцини всередину організму провокує його специфічну реакцію: протипухлинну імунну відповідь. Дію невеликих кількостей наночастинок вчені перевірили і на людях, які страждають меланомою. Дослідження показали, що людський організм також демонструє активацію імунної системи.

Остаточні результати будуть відомі через рік. На думку вчених, препарат отримає широке застосування вже через п’ять років.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий