Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Instagram представив свій новий сервіс — IGTV

Нова платформа для контент-мейкерів — IGTV, була представлена ​​недавно соціальною мережею Instagram (входить, як структурний підрозділ, в компанію Facebook). Презентація пройшла в Сан-Франциско, в ній взяли участь творці Instagram.

IGTV дозволить знімати і викладати в мережу відео, довжиною до 60 хвилин. Це дасть можливість користувачам значно розширити власну аудиторію. Відомо, що близько 80% світового трафіку генерується користувачами, які переглядають відео на смартфонах. Так що це повною мірою відповідає потребам аудиторії. У Instagram вважають, що їхня програма має ряд переваг перед аналогічними продуктами конкурентів. Так, відео, які будуть завантажуватися, — тільки вертикальні, що для смартфонів, на які орієнтується IGTV, природніше. Крім того, IGTV дуже простий — відтворення починається автоматично, варто лише відкрити програму. Авторизація в додатку відбувається з використанням існуючого облікового запису, підписки всі зберігаються. У додатку будуть розділи «Для вас», «Популярне», «Підписка», «Продовжити перегляд». Всі відео можна коментувати, лайкати, пересилати друзям.

Фахівці відзначають, що запуск нового сервісу — свідчення готовності Instagram конкурувати з YouTube.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий