Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як не помилитися при виборі бронедверей?

Сьогодні кожен господар будинку або квартири прагне по максимуму захистити своє житло. І, мабуть, найважливішу роль в захисті будинку від недоброзичливців грають двері. Правильний вибір дверей може вирішити в цій справі все.

На думку експертів, зараз не знайти більш надійних вхідних дверей, ніж броньовані. Багато людей впевнені, що будь-яка металеві двері вже вважається броньованої, але ця думка абсолютно невірно. Справа в тому, що справжні бронедвері набагато менш доступні за ціною і часто мають більше функцій. Замовити куленепробивні і зламостійкі металеві захисні двері можна на dveri.com.ua. На цьому сайті також є безліч корисної інформації щодо вибору бронедверей і їх переваг.

Між іншим, якщо ви хочете придбати якісні бронедвери житомир, вибирайте компанію «Союз-Комфорт», яка має чудову репутацію і хорошу цінову політику.

Вибираючи бронедвері, потрібно мати на увазі, що всі вони поділяються на 13 класів. Зокрема, взломостойкимі є броньовані двері з 1 по 7 клас, а стійкими до куль — з 8 по 13 клас. Такий поділ визначається державним стандартом.

За технологією виробництва все бронедвері теж діляться на деякі групи. Так, зламостійкі двері з 1 по 3 клас мають в складі дверне полотно і коробку. Двері цієї групи зазвичай стандартних розмірів, в зв’язку з чим підходять для будь-якого середньостатистичного житла. При цьому надійність такої бронедвері буде багато в чому залежати від якості замків. Також дуже важлива і правильна установка дверей, яка не залишає зайвих зазорів.

З 4 по 7 клас броньовані двері, по суті, складаються з тих же коробки і дверного полотна, але від першої групи вони відрізняються різними розмірами і більшою товщиною. Крім того, вони часто мають штурвальної-ригеля, яка перешкоджає ручного злому і випилювання інструментами.

Бронедвері, які стосуються кулестійким, можуть бути стандартними або виконаними на замовлення. Крім коробки і дверного полотна, вони володіють захисною кулею з куленепробивного скла і передавальним лотком.

Щоб не помилитися у виборі бронедверей, в першу чергу, потрібно оцінити, який ступінь захисту необхідний в конкретному випадку, адже дорогі кулестійкі двері іноді зовсім не потрібні, а непотрібну увагу привертають.

Серед головних переваг броньованих дверей перед звичайними варто назвати високу ступінь безпеки і захисту, довговічність, відсутність можливих деформацій, серйозний зовнішній вигляд і кращий захист від проникнення в будинок вогню. У той же час, всі броньовані двері потребують хороших замках. Тому до їх вибору теж потрібно підійти вдумливо.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий