Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Захисні ролети та їх головні переваги

Порівняно недавно на ринку з’явилися захисні ролети, які дуже швидко завоювали популярність. Захисні ролети почали встановлювати всюди — в квартирах, на будинках, складах, офісах, в аптеках, банках і т. д. Вони можуть бути встановлені в ході будівництва самого будинку, або вмонтовані вже після того, як будівля буде введена в експлуатацію.

Ролети виконують захисну функцію — вони захищають вікна і двері від несанкціонованого проникнення. Крім того, вони є елементом декору. Сучасні захисні ролети мають естетично привабливий зовнішній вигляд і не псують фасад будівлі. Захисні ролети стали успішно заміняти своїх попередників — віконні решітки.

Дані конструкції забезпечують не тільки безпеку. Вони дуже зручні у використанні, захищають приміщення від зловмисників, можуть служити в якості дверей, а потім згортаються і звільняють отвір. Варто також відзначити, що ролети від hitsan.ua, мають привабливі ціни, вони можуть бути різної форми і всіляких колірних рішень.

Головні плюси ролетів:

— захисні і протизламні властивості;

— перешкода проникненню світла і сонця;

— привабливість і естетичність;

— шумо- і пилозахист;

— тривалий термін експлуатації поряд з міцністю і надійністю.

Основні елементи захисних ролет: профіль, тип приводу і полотно. Полотно може бути алюмінієвим, сталевим або виготовленим спеціальним противовзломним методом — екструзією або роликовою прокаткою. Вибір матеріалу залежить від його властивостей, міцності, надійності, довговічності і особливостей конструкції, на яку вони монтуються.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий