Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Оформлення онлайн-кредитів в Україні від Мoneyveo

У більшості людей виникають ситуації, коли потрібна невелика грошова сума до зарплати. Для вирішення подібних проблем мікрофінансові організації пропонують спеціальні кредитні програми. Перевага такої позики полягає в тому, що решту суми можна отримати практично миттєво. При цьому на формування і розгляд заявки потрібно від 10 до 30 хвилин. Кредит без дзвінків і перевірок можуть отримати навіть ті клієнти, які мають погану кредитну історію.

Вимоги до позичальника

Щоб отримати на руки суму, якої бракує, не обов’язково дзвонити друзям і родичам. При виникненні непередбачених витрат набагато зручніше оформити онлайн-кредит в мікрофінансової організації. Оформити його може практично кожен українець. Важливо відзначити, що до позичальників в більшості випадків висувають такі вимоги:

 1. вік від 18 до 75;
 2. відсутність судимостей;
 3. наявність української прописки;
 4. постійне місцезнаходження на території України.

Щоб оформити кредит наличными киев без залога на карту без дзвінків оператора, досить мати активний номер мобільного, а також будь-який гаджет з виходом в Інтернет.

Особливості оформлення кредиту в режимі онлайн

Перед тим, як оформити кредит без дзвінка на https://moneyveo.ua/ru/—kredit-bez-zaloga/, потрібно вказати особисті, паспортні та фінансові дані:

 1. ПІБ;
 2. прописку, адреса проживання;
 3. місце роботи, форма зайнятості;
 4. середньомісячний рівень доходу.

Після відправки анкета відразу ж надходить на розгляд до модератора. Важливо відзначити, що представник мікрофінансової організації не дзвонить родичам, роботодавцю. Повідомлення про схвалення або відхилення заявки приходить в sms. Дуже важливо, щоб надані дані відповідали дійсності. В іншому випадку заявка буде відхилена. Вся інформація перевіряється по онлайн-базах в автоматичному порядку.

Зручність онлайн-кредитування

Онлайн-кредитування набуло широкого поширення завдяки таким перевагам:

 1. отримати кошти можна в будь-який час;
 2. обробка заявок проводиться в терміновому порядку;
 3. для оформлення заявки потрібно мінімум документів;
 4. в анкеті не потрібно вказувати мету отримання кредиту;
 5. гривні можна виводити на карту будь-якого українського банку.

Ще один плюс — перший займ у більшості мікрофінансових організацій надається клієнтам без відсотків. Для оформлення кредиту в режимі онлайн не потрібно залучати поручителів. Основна перевага послуги — економія часу. Видача кредитів в режимі онлайн без дзвінка здійснюється цілодобово. При цьому зберігається повна конфіденційність.

Іншими словами, заявник може не повідомляти близьким про укладення кредитного договору. Щоб погасити позику, можна використовувати термінал самообслуговування. Потрібну суму клієнти переводять також з іншої картки або через касу банку. Якщо позичальник розраховує на отримання ще одного кредиту, платежі необхідно здійснювати вчасно.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.