Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати газову колонку для міської квартири

Газовий проточний водонагрівач в квартирі дозволяє отримати гарячу воду «тут і зараз». Він має відносно невеликі розміри, практично миттєво нагріває воду і витрачає газ тільки при водоспоживання. Однак не кожна газова колонка підійде для використання в замкнутому просторі квартири. Розповідаємо, на що звернути увагу.

Вимоги до проточного водонагрівача

У квартирах газ і вода зазвичай подаються централізовано. Колонка повинна бути адаптована до всіх проблем міських систем комунікацій: низького тиску в газо- і водопроводі, частих перепадів напору, наявності солей і домішок у воді. Також прилад має:

 1. мати потужність і продуктивністю, достатніми для обслуговування декількох точок водорозбору;
 2. підтримувати задану температуру води незалежно від обсягу водоспоживання в конкретний проміжок часу;
 3. бути безпечним в експлуатації і автоматично відключатися при виникненні неполадок;
 4. мати просте і зрозуміле управління;
 5. вимагати мінімум обслуговування.

Що врахувати при виборі

У технічній документації виробники вказують потужність, матеріал теплообмінника і інші характеристики водонагрівача.

Для квартири краще вибирати на сайті https://teplomarket.kh.ua/ моделі:

 1. Продуктивністю 10-15 л / хв. Цього достатньо, щоб забезпечити гарячою водою кухню і ванну кімнату з умивальником / душем / ванною.
 2. З мідним теплообмінником. Вони мало схильні до корозії і мають тривалий термін служби — до 15 років.
 3. З модуляцією потужності. Колонка контролюватиме споживаний витрата газу і інтенсивність нагріву в залежності від обсягу води.
 4. Адаптовані під мінімальний тиск води в 0,1 атм і газу в 1,3 кПа. Це дозволить виключити можливі проблеми з гарячою водою при проблемах з міськими інженерними комунікаціями.
 5. Прилади з п’єзорозжигом коштують дешевше, але його запуск колонки доведеться робити вручну, натисканням кнопки і утримуванням газового клапана. Розпалюється запальник, далі досить відкрити кран гарячої води, і колонка запалить основний пальник і почне нагрівати воду. Водонагрівачі з електророзпалом або від гідрогенератора починають роботу при включенні будь-якого крана гарячої води і працюють без постійно горить запального пальника.

Ще один важливий момент — безпечна експлуатація водонагрівача. Прилад повинен бути оснащений датчиками контролю:

 1. температури димових газів;
 2. наявності горіння;
 3. температури теплообмінника.

У разі якщо датчики показують нестандартну ситуацію (відсутність тяги, полум’я на пальнику або перевищення заданого нагріву), прилад автоматично відключається.

Газові колонки Bosch

Всі перераховані вимоги повністю реалізовані в газових проточних водонагрівачах Bosch. Особливу увагу приділено безпеці. Багато моделей мають захист від попадання чадного газу в приміщення.

Наприклад, Bosch Therm 4000 O «GUARDA» оснащується запобіжним датчиком зворотної тяги і спеціально розроблена для квартир з порушеною вентиляцією і димовидаленням.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий