Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Навіщо потрібні вітаміни

Ваш робочий день відбувається за комп'ютером? Ви палите? Ви їсте нездорову їжу? Ви навіть не пам'ятаєте, коли востаннє ходили до офтальмолога? Чи знаєте ви, що вашому зору загрожує серйозна небезпека?

Справа в тому, що в напружений день навряд чи можна звернути увагу на якісь «другорядні» симптоми:

  1. втома та сухість очей;
  2. почервоніння та печіння;
  3. помутніння зору;
  4. головний біль та запаморочення при роботі з цифровими пристроями.

На жаль, ці умови можуть вказувати на проблему, яку не можна забувати і яка з часом погіршуватиметься. Придбати витамины для повышения иммунитета можна за посиланням.

Чинники ризику, що призводять до очних захворювань

  1. Надмірна дія ультрафіолетового сонячного світла без необхідного захисту.
  2. Сімейний анамнез - виявлено, що дегенерація жовтої плями, глаукома та інші захворювання, пов'язані з високим ризиком втрати зору, передаються у спадок.
  3. Куріння та регулярне вживання алкоголю.
  4. Діабет та високий кров'яний тиск та ін.

Профілактика - запорука гарного зору

Профілактика та регулярні перевірки зору позбавлять вас низки ускладнень на пізнішому етапі. Профілактична офтальмологічна допомога також повинна включати терапію спеціальними харчовими добавками, які підтримують гостроту зору та знижують ризик захворювання.

З цієї статті ви дізнаєтеся, які вітаміни та мінерали найбільш важливі для здоров'я ваших очей і чому їх прийом у ранньому віці захистить вас від втрати зору у пізнішому віці.

Антиоксиданти нейтралізують вільні радикали, що ушкоджують тканини тіла. Вільні радикали також ушкоджують білки ока – це ушкодження часто вражає кришталик ока та призводить до розвитку катаракти.

Результати багатьох досліджень показують, що люди, які приймають добавки з вітаміном Е, мають нижчий ризик розвитку катаракти, порівняно з випадками дефіциту вітамінів.

Результати кількох досліджень показують, що щоденний прийом 490 мг вітаміну С знижує ризик катаракти на 75%.

Вітамін С значно знижує ризик розвитку дегенерації жовтої плями — дегенеративного захворювання очей, що у багатьох випадках призводить до втрати зору.

Вітамін С також необхідний для вироблення колагену - білка, що підтримує структури ока, особливо рогівки та склери.

Вітаміни B6, B9 та B12

Існує кілька вітамінів групи B, вплив яких на здоров'я очей був предметом великої кількості досліджень: B6, B9 та B12.

Було виявлено, що спільний прийом вітамінів B6, B9 та B12 знижує рівень білка гомоцистеїну. Високий рівень гомоцистеїну в організмі викликає запалення та збільшує ризик дегенерації жовтої плями.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.