Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Секрети годування вашого вихованця: рекомендації для власників собак

Власникам собак важливо знати, як дбати про здоров'я та енергію свого чотирилапого друга. Якісне харчування грає ключову роль у їхньому благополуччі, і тут деякі корисні поради.

Роль харчування для здоров'я та настрою

Собаки, як відомо, завжди активні та енергійні, готові до гри. Їхнє здоров'я напряму пов'язане із якістю їхнього харчування. Сухий корм для собак має вирішальне значення, оскільки він впливає не лише на самопочуття та настрій тварини, але й може визначити тривалість її життя.

Раціон з необхідними елементами живлення

Раціон собаки повинен бути насиченим та різноманітним, містити всі необхідні вітаміни та мікроелементи. Важливо, щоб 70% харчування складалося з продуктів тваринного походження, включаючи 2/3 чистого м'яса та 1/3 субпродуктів, а решта - злаки, фрукти та овочі. Збалансування таких пропорцій у "натуральному" харчуванні може бути важливим завданням, тому багато експертів рекомендують обирати сухий корм, який вже містить необхідний баланс.

Секрети правильного харчування від puhnasti

Білки: Вони є важливою складовою для здоров'я собаки, містять незамінні амінокислоти. Рекомендовані джерела - м'ясо, риба, яйця та молочні продукти.

Жири: Вони сприяють злагодженій роботі організму, а також забезпечують засвоєння жиророзчинних вітамінів. Жири також корисні для стану шкіри та вовни.

Вуглеводи: Основне джерело енергії, необхідне для м'язів, печінки та нервової системи. Рослинна їжа, така як рис, кукурудза та пшениця, є важливими для вуглеводного балансу.

Поради з годування

  1. Уникайте годування "зі столу": Це може призвести до гастриту та проблем з травленням. Замість цього, купуйте спеціальні смакоти та пригощайте свого улюбленця після своїх трапез.
  2. Оберіть корм з м'ясом: Незалежно від віку чи породи собаки, важливо, щоб м'ясо було на першому місці в складі сухого корму.
  3. Забезпечте доступ до свіжої води: Миска з водою біля місця годування обов'язкова, вона повинна бути свіжою та чистою щодня.
  4. Мінеральна підгодівля при "натуралці": Якщо обираєте "натуралку", дбайте про додатковий вміст мінералів.
  5. Оберіть якісний корм для вагітних собак: Уникайте штучних домішок та забезпечте необхідні елементи для майбутньої матері.

Переваги придбання в puhnasti

Магазин puhnasti.com.ua пропонує тільки високоякісний сухий корм від відомих брендів. З гарантією якості та свіжості, безкоштовними консультаціями, та знижками для постійних клієнтів, це ідеальне місце для покупок.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.