Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дніпропетровська область переходить на опалення лушпинням

У Дніпропетровській області активно переходять на альтернативні джерела опалення приміщень. Так, в місті Покров, де чисельність населення складає близько 40 тисяч людей, повністю відмовилися від централізованого опалення — в житлових будинках індивідуальні котли, а соціальні об’єкти інфраструктури опалюють за допомогою пелетів (паливних гранул). Про це інформують місцеві ЗМІ з посиланням на владу міста.

Як повідомляється, така своєрідна теплова децентралізація має безліч позитивних сторін. За словами місцевих жителів, індивідуальні котли набагато зручніші, мобільніші і люди витрачають менше грошей на опалення.

Соціальні об’єкти інфраструктури, зокрема школи, лікарні, дитячі садки та інші будівлі, опалюють за допомогою модульних котелень, яких в населеному пункті вже шість. Як паливо використовують спресоване лушпиння соняшника, що дозволяє заощадити для місцевого бюджету близько 20% коштів. Ще однією головною перевагоютакого опалення є те, що тепло можна подавати в будь-який момент.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий