Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Узбережжя Азовського моря атакують медузи-мутанти

У курортних містах, розташованих на березі Азовського моря, відпочиваючі відзначають появу величезної кількості отруйних медуз великого розміру. Так, в Кирилівці (Запорізька область) людям вдалося сфотографувати медузу-мутанта. Відповідні фотографії з’явилися у соціальних мережах.

За словами місцевих жителів прибережної території Азовського моря і відпочиваючих, в поточному 2018 році в морі набагато більше медуз, ніж зазвичай. Вчені констатують, що внаслідок підвищеної солоності в Азовському морі на зміну нешкідливій аурелії прийшов отруйний корнерот — це великий вид медуз з діаметром напівсферичного тіла близько 90 сантиметрів. До слова, облямівка медузи оперезана синьою або фіолетовою «бахромою», а на її лопатях розташовані мережива, на яких у свою чергу розміщені отруйні жалкі клітини.

Варто зазначити, що контакт з корнеротом для людини не має смертельної небезпеки, проте ця медуза може залишити опік, особливо на тонкій шкірі дітей або людей з чутливим епідермісом.

На опублікованих у соцмережах знімках видно, що представник цього виду дійсно має великий розмір і страхітливий вигляд.

«Ось такі мутанти тепер мешкають в Кирилівці», — підписав фотографію автор публікації.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий