Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У Львові відкрився традиційний Фестиваль писанок

Нинішньої весни у Львові не стали порушувати свою добру традицію і організували черговий, дев'ятий за рахунком, Фестиваль писанок. В рамках фестивалю вже відкрита галерея, на якій представлені унікальні авторські роботи.

Як поінформували в прес-службі Львівської міської ради, галерея з писанками розташувалася на площі Музейній. Вона містить 50 півметрових робіт. Всі вони були створені буквально тільки що - з моменту відкриття Фестивалю. Серед авторів, крім відомих львівських майстрів мистецтв, є і аматори. Цікаво, що будь-яку вподобану писанку можна придбати. Фестиваль благодійний, вхід в галерею платний - 10 грн. Зібрані кошти будуть спрямовані на потреби нужденних людей, які звертаються за допомогою в проект «Добра справа». Програмою фестивалю заплановано багато цікавих заходів. Це майстер-класи з виготовлення писанок з різних матеріалів і різними техніками, благодійні заходи. А напередодні свята Пасхи відбудеться квест. Його учасники повинні будуть пройти по вулицях міста і знайти величезні писанки, розташовані в різних куточках Львова.

Великодній фестиваль триватиме до 5-го травня.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь