Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Українські залізниці починають вибір виробника нових електровозів

Заморожений раніше процес вибору виробника на поставку 205 нових електровозів для українських залізниць відновили. Зауважимо — це не тендер.

Як повідомляють в міністерстві інфраструктури, «Укзалізниця» відновила заморожений раніше через карантин процес вибору виробника для виготовлення нових електровозів у кількості 205 одиниць. Поки що мова йде навіть не про тендер, а про «відбір» серед виробників, які потім отримають пакети документів для підготовки своїх детальних комерційних і технічних пропозицій.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, на даний момент готове «Запрошення» для великих виробників, яке офіційно формує найбільш актуальну потребу «Укрзалізниці» в електровозах. Всього — 205 одиниць, серед яких 135 — змінного струму, 50 — постійного струму, 20 пасажирських двосистемних електровозів.

«Укрзалізниця» повинна оновити рухомий склад. Це завдання було визначено в указі президента «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави», — зазначив Криклій.

У процесі даного «відбору» спочатку буде сформований «короткий список» виробників. Ті з них, хто увійде в цей список, зможуть представити свої пропозиції. З тим виробником, чия пропозиція буде найбільш прийнятною по співвідношенню ціни і технічних характеристик, буде укладено рамкову угоду про постачання локомотивів. Поки що виробники повинні в термін до 25 травня відправити свої відповіді на пропозицію «Укрзалізниці» і необхідні документи.

 Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.