Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Французький Страсбург отримає ще 17 трамваїв «Citadis»

Влада міста вирішила придбати додаткову партію трамваїв за 52 мільйони євро.
Трамвайний парк міста Страсбурга у Франції має поповнитися 17 трамваям «Citadis»: місцева транспортна компанія підписала контракт з французькою компанією «Alstom» вартістю в 52 мільйони євро (вартість трамвая — 3,06 млн. Євро).

Зараз в Страсбурзі вже працює 63 трамвая, побудовані компанією «Alstom» в 2003 — 2019 роках. Всі ці вагони відповідають не тільки французьким, але і німецькими стандартами, оскільки трамвайна лінія D Страсбурга проходить по т. зв. «Мосту Європи» і закінчується в німецькому місті Кель. Нові трамваї, які купує Страсбург, також будуть відповідати чинним в Німеччині федеральним нормам будівництва та експлуатації систем міського рейкового транспорту (BOStrab).

Трамваї «Citadis» для Страсбурга матимуть 45 метрів в довжину і зможуть перевозити до 288 пасажирів. У салоні передбачені місця для інвалідів-візочників і дитячих колясок.

Планується, що трамваї «Citadis» компанія «Alstom» виготовить в основному на своїх заводах у Франції. Конструкторські роботи та збирання будуть виконані в Ла-Рошелі, компоненти силового приводу виготовить завод в Тарбі, електронне обладнання — завод в Віллербанні. Розробкою дизайну трамваїв займеться підприємство в Сент-Уані. У той же час візки для нових трамваїв будуть виготовлені заводом компанії «Alstom» в Зальцгіттереі (Німеччина).

Після отримання всіх замовлених трамваїв, Страсбург матиме один з найбільших в світі парків трамвайних вагонів «Citadis». На даний момент компанія «Alstom» випустила вже більше 2600 трамваїв цього сімейства, які експлуатуються більш ніж в півсотні міст 20 країн світу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.