Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Будівельні фарби: класифікація та особливості

Вирішивши змінити інтер’єр свого будинку дуже важливо звернути увагу на художнє оформлення. Однак перш, ніж приступати до фарбування стін, стелі та підлоги слід вибрати найбільш підходящі лакофарбові матеріали, які діляться за своїм типом, кольором і структурою.

Види інтер’єрних лакофарбових матеріалів

В даний час на ринку існує велика кількість лакофарбових матеріалів. Деякі з них використовуються для декорування приміщень, інші — фасадів.

Найпопулярнішим видом лакофарбових матеріалів вважається олійна фарба, яка відрізняється довговічністю і стійкістю до агресивних зовнішніх факторів. Саме тому, така фарба може бути використана, як для проведення внутрішніх робіт, так і зовнішніх.

У той же час, для фарбування поверхонь в приміщеннях з підвищеною вологістю рекомендується використовувати емалеві фарби, які відрізняються низьким рівнем поглинання води і добре змішуються з усіма існуючими видами розчинників.

У разі, якщо при проведенні ремонту необхідно пофарбувати бетонну поверхню або стіну, на яку була попередньо нанесена штукатурка, рекомендується використовувати силікатні фарби. В даний час великий асортимент лакофарбових матеріалів можна знайти в farba-service.com/, заощадивши час, адже для покупки не потрібно навіть виходити з дому.

Що стосується силікатних фарб, то крім того, що вони мають хорошу зчепленням з бетоном і штукатуркою, вони відрізняються стійкістю до підвищених температур. Саме тому їх можна використовувати навіть на поверхнях, які регулярно піддаються впливу прямих сонячних променів.

Сфера використання будівельних фарб

Через те, що будівельні лакофарбові матеріали поділяються за видами, вони можуть бути використані для фарбування різних поверхонь. Наприклад, не рекомендується використовувати для покриття дерев’яних поверхонь фарби, які призначені для фарбування металоконструкцій.
Щоб точно знати, для яких робіт призначений той чи інший вид будівельної фарби, необхідно уважно вивчити анотацію від виробника і звернути увагу на маркування.

Найголовніше правило полягає в тому, щоб не економити на придбанні потрібної фарби, адже невідповідний склад не дозволить домогтися потрібного результату або ж він буде недовговічним.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.