Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно вибирати взуття

Минулого разу ми говорили наскільки залежить наше здоров’я від того, яке взуття ми носимо. Так як же знайти її — ідеальну пару для своїх улюблених ніжок?

Перше, що потрібно знати — це те, що взуття на вітрині і взуття на нозі — дві діаметрально протилежні речі. Тільки примірка допоможе Вам визначитися з тим, яка пара дійсно Ваша, а яка ні. На нозі взуття «оживає». І ми зараз не будемо розглядати естетику, красу, моду, зовнішній вигляд — про це наступного разу. Поговоримо про комфорт і зручність.

Отже, Ви взяли придивитися пару і наділи її. На що необхідно звертати увагу при примірці?

Обов’язково встаньте і трохи походіть. У взуттєвиків є дивовижне правило — для того, щоб відчути і зрозуміти взуття, в ній треба зробити не менше сорока кроків!

Форма. Серед вирішальних критеріїв на першому місці для нас знаходяться бажаний фасон, висота каблука, вигин зводу стопи і т. Д. Саме обрана форма робить модель більш-менш привабливою в Ваших очах. Між іншим, в каталоге pompidou.com.ua ви можете знайти широкий асортимент якісного та стильного взуття за доступними цінами.

Підносок. Його головне завдання захищати пальці ніг від ударів і деформації і, в разі ударів, уникнути травм. Він повинен обов’язково забезпечувати достатній простір, щоб пальцями можна було ворушити.

Задник. Він не дає нозі зміщуватися і відхилятися від осі ходьби, надає підтримку склепіння стопи, а також допомагає верху взуття зберігати форму. Це «кермо» взуття. Форма Вашої п’яти і задника повинні збігатися! Обов’язково звертайте увагу на висоту задника: якщо він занадто або недостатньо високий, то Ви будете натирати ноги.

Устілка. Це деталь, на якій покоїться стопа у взутті. Устілка повинна бути рівною, без складок і опуклостей і обов’язково шкіряною — вона швидко приймає форму стопи, полегшує теплообмін із зовнішнім середовищем. (Сьогодні в багатьох жіночих туфлях устілки робляться з твердого картону, який покривається підфарбованим шкіряним шаром, щоб замаскувати це убозтво …)
Правильна посадка. Взуття добре сидить, тобто нога знаходиться «на своєму місці», в тому випадку, коли найширша частина переднього відділу стопи — пучкова, доводиться на найширшу частину носка взуття. Якщо нога занадто сильно зміщена вперед або назад, буде відчуватися сильний дискомфорт або тиск в цій частині.

Верх взуття. Він повинен бути досить вільним, щоб врахувати всі можливі чутливі опуклості на нозі і не здавлювати їх.

Правильна примірка. Необхідно знати, що у більшості людей одна нога більша за іншу і приміряти взуття треба по більшій нозі. Ще краще — робити примірку в кінці дня, коли ноги набрякають і мають максимальний розмір.

Отже, підіб’ємо підсумок. Вибираємо модель. Надягаємо. Тепер ходимо в ній (пам’ятаєте правило «сорока кроків»?). Прислухаємося до своїх відчуттів. Досить місця пальцях в шкарпетці? Як почуває себе п’ята? Збігається за формою звід Вашої стопи із середньою частиною взуття — Геленка? Нога «лягла» рівномірно? Найширша част стопи — пучкова — на своєму місці? Немає відчуття дискомфорту? Тепер верх взуття — чи достатньо він вільний, нічого не здавлює ногу?

Якщо на якісь питання Ви відповіли негативно — приміряйте іншу модель. Якщо ж на всі ці питання відповіли ствердно — взуття Ваше і ви можете його придбати швидко та вигідно (ссылка)! У такій парі Ви будете відчувати себе зручно і не втомитеся.



Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий