Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати інфрачервоний обігрівач

Інфрачервоний обігрівач відрізняється від конвекторів радикально — він гріє аж ніяк не повітря, а предмети, що знаходяться в кімнаті, в тому числі підлогу і стіни. В общем-то, інфрачервоний обігрівач можна порівняти з кімнатним сонечком — його випромінювання, подібно сонячним променям, пронизує повітря, зовсім не гріючи його. А ось як тільки промінь дійде до предмета, світло не пропускає, той його відразу ж поглинає, природно, нагріваючись при цьому.

Чому варто придбати інфрачервоний обігрівач

Список переваг інфрачервоного обігрівача від https://santehsklad.com.ua/obogrevateli/infrakrasnye-obogrevateli-vozduha.html, в порівнянні з іншими видами обігрівачів, досить вагомий:

 1. — дуже високий ККД — 90 відсотків;
 2. — швидко зігріває приміщення;
 3. — не поглинає кисень знагрівається приміщення;
 4. — не боїться вологи;
 5. — не пересушує повітря;
 6. — не переносить пил, так як не створює циркуляцію повітря;
 7. — працює без запаху і виділення шкідливих речовин від згоряння палива;
 8. — працює безшумно;
 9. — не пожежонебезпечний;
 10. — точно регулюється потрібна температура;
 11. — легко встановлювати і обслуговувати, нічого не треба змащувати;
 12. — довгий термін служби.

Де розмістити ваш обігрівач?

Ви повинні вирішити, потрібен вам мобільний обігрівач або стаціонарний. Якщо ви зупинитеся на варіанті стаціонарного обігрівача, визначте, де його помістіть: на стелі, підлозі або на стіні. Інфрачервоний обігрівач не можна розміщувати де попало. Врахуйте, що підлоговий обігрівач не повинен знаходитися ближче, ніж на метр, від усіх предметів в кімнаті. Крім того, обігрівач не варто ставити біля дивана, ліжка або столу, щоб не отримати тепловий удар. Якщо потужність приладу надто висока, може пошкодитися ламінат. У разі вибору настінного інфрачервоного обігрівача подумайте, як його повісити так, щоб він був недоступний для дітей. Якщо в кімнаті висить картина, обігрівач не повинен бути спрямований на неї, вона може зіпсуватися.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий