Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підібрати транспорт на весілля: критерії та особливості

Весілля з великою кількістю гостей складна тим, що організаторам доводиться враховувати масу нюансів, щоб всі гості залишилися задоволені, і свято пройшло гладко. Одним з ключових питань, з якими доводиться стикатися організаторам, є перевезення учасників торжества. І якщо для молодят і «головних дійових осіб» потрібен люксовий транспорт, то для гостей потрібен зручний і місткий автобус.

Критерії підбору весільного транспорту для гостей

Щоб гості залишилися задоволені перевезенням, потрібно враховувати наступні параметри:

Кількість людей. Це базовий показник, так як від нього залежить обиране транспортний засіб. Наприклад, у досить відомого перевізника https://kit-express.com/transport-na-svadbu/ є рішення для зовсім невеликих заходів (до 10 осіб), для середніх весіль, а також для великих святкувань. На сайті компанії може бути замовлена ​​оренда автобуса на весілля.

Пора року. Необхідно враховувати сезонний чинник, і вибирати тільки транспортні засоби, здатні забезпечити достатній комфорт. Зокрема, для літніх весіль обов’язково потрібно впевнитися в тому, що обрані машини обладнані ефективною системою кондиціонування.

Відстань між основними зонами, між якими буде виконуватися трансфер гостей (готель, ресторан, місце для фотосесії і т.п.). Чим більше відстань — тим вище рівень комфорту повинен бути у транспортного засобу, щоб забезпечити гостям зручність при переїздах.

Параметри трафіку на маршруті. Наприклад, якщо трафік занадто щільний, і великий автобус може «загрузнути» в пробках на годинник, має сенс підібрати 2 менших автобуса або навіть мікроавтобуса, які набагато маневреннее, і краще себе почувають в умовах міського середовища.

Терміни подачі та дотримання графіка. Це важливий критерій, на який потрібно звертати увагу, підбираючи оптимального перевізника. Необхідно орієнтуватися на якомога менші відхилення від термінів, щоб несвоєчасне подання транспорту не зірвала урочистих планів.

Декорування та зовнішній вигляд — тема для окремої статті

На завершення відзначимо, що ми не випадково взагалі не торкнулися візуальне оформлення весільних ТС. Справа в тому, що це окреме питання, що поєднує в собі цілий ряд тонкощів і нюансів, тому до даних критеріями він відноситься лише побічно. Тут же слід сказати, що головне — це чистота і акуратність, в салоні повинна бути зроблена якісна прибирання перед запуском в рейс.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.