Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вибір розсувних міжкімнатних дверей

Оригінальне і функціональне оформлення будинку — одне з важливих завдань в процесі ремонту. Сучасні можливості дозволяють не обмежувати свою фантазію і застосовувати найцікавіші рішення на практиці. Розсувні міжкімнатні двері в інтер’єрі виконують основні функції дверних конструкцій, і на додаток привносять щось своє у сприйняття обстановки.

Популярні матеріали для виготовлення

Двери межкомнатные раздвижные переважно виробляють з не самих важких матеріалів. Справа в тому, що тримаються полотна на кріпленнях і роликах, які переміщаються по напрямних. І, наприклад, для підвісної системи монтажу навантаження може бути критичним. Однак і ця проблема вирішується збільшенням точок дотику з рейкою.

Розсувні двері можуть бути виготовлені з:

 1. масиву дерева;
 2. скла;
 3. МДФ;
 4. шпонованої панелі;
 5. комбінації перерахованих вище варіантів в будь-яких варіаціях.

Скло зазвичай обрамляється алюмінієм, деревом або пластиком або кріпиться як самостійна стулка. Масив більше підходить для солідного класичного інтер’єру. Поєднання штучних і натуральних матеріалів полегшує конструкцію, а колір дверей під дерево звично асоціюється з міжкімнатними варіантами, на відміну від суцільного скла, яке більше підходить для офісу і вхідних дверей.

Перед вибором свого варіанту можна подивитися подібний виріб в магазині, щоб зрозуміти, як це буде виглядати в квартирі.

Переваги і недоліки розсувних конструкцій

Установка міжкімнатних дверей розсувного типу має декілька недоліків:

 1. установка і комплект матеріалів обходяться дорожче, ніж при встановленні звичайних дверей;
 2. напрямні вимагають регулярного догляду (в деяких варіантах);
 3. в разі несправності ремонт важко зробити власними силами, витрати на нові комплектуючі можуть бути великими.

Ці нюанси не зупиняють людей, які орієнтуються на переваги системи розсувних дверей. Позитивних сторін незрівнянно більше, адже саме заради плюсів створювалася така конструкція.

Основні переваги таких дверей:

 1. зручно відкривати і закривати;
 2. безшумні при русі;
 3. виглядають естетично навіть на фото інтер’єру квартири;
 4. можуть відіграти роль функціональної перегородки між кімнатами;
 5. не займають корисний простір приміщення;
 6. можуть бути автоматизовані та оснащені доводчиками;
 7. незамінні в певних стилях інтер’єру.

Щоб безумовно насолоджуватися обраним варіантом дверних систем, віддавайте перевагу монтажу на одній верхній направлячій. По-перше, це виглядає краще — немає жолоба внизу, по-друге немає необхідності часто і ретельно чистити нижню напрямну, яка легко засмічується. Тим більше, сучасні матеріали забезпечують довговічність системи в цілому.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий