Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно вибрати кран кульовий

Крани з круглим отвором вдало використовуються в трубопроводах різного призначення, що транспортують воду, мережевий газ, нафту та інші речовини.

Звичайно, такі прогресивні запірні деталі знайшли велике використання в загальноміських та внутрішньобудинкових комунікаціях, забезпечуючи безпечну роботу систем водоподачі і теплопостачання. Під час монтажного процесу нових та реставрації існуючих мереж даного типу, на різних ділянках трубопроводів в першу чергу ставиться арматура запірного типу, потрібна не тільки для комфорту обслуговування сантехніки, але і щоб виключити потопів і не тільки. Під час появи аварії або іншої потреби в швидкому припиненні подачі рідини, кран з круглим отвором від boiler.ua/krany-flancevye/ стає значною гарантією моментального перекриття будь-якого потоку.

Кожен непоганий власник приватної будівлі, квартири або будь-якого іншого споруди бажає, щоб все дуже важливі комунікаційні системи в його будинку постійно були надійними і безпечними. Для досягнення подібного результату необхідно чітко спроектувати мережі водопостачання, теплопостачання та каналізації, і також спорудити їх з використанням хороших трубопроводів, і інших компонентів, серед них особливе місце займає запірно-регулююча арматура.

Підбираючи ці незамінюваних вироби, будь-яка людина в першу чергу стикається з питанням — як підібрати хороший кран з круглим отвором? Розширений відповідь на нього ми спробуємо дати в цьому огляді. Але перед тим як переходити до незліченних невидимим моментів підбору шарнірного крана, для кращого розуміння принципу функціонування даних виробів, необхідно розглянути їх особливості конструкції.

Конструкція кульових вентилів для води

Будова розглянутих виробів неможливо назвати новою розробкою, тому як перші їхні прототипи виникли понад століття тому. Але, не звертаючи уваги на явне зручність застосування, перші крани з круглим отвором не пішли до масове виготовлення, завдяки нездатності щільного перекриття потоків. Основою цього була відсутність, на той період формування технологій, матеріалів, які б прилягали дуже щільно до рухомого центральному елементу сферообразной форми.

Крани кульового типу почали масово робити і широко використовувати виключно після винаходу таких сучасних матеріалів, як фторопласт і штучний каучук. За їх допомогою було забезпечено гарний закриття даних елементів арматури, і також зменшені зусилля, прикладені для керування засувками. Саме так виникла епоха кульових трубопровідних кранів, незабаром потіснили з ринку всі інші аналоги.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.