Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Які бувають електрокаміни

Електричний камін працює завдяки нагріванню трубчастого електричного нагрівача. Випускаються модифікації з використанням нагрівальних елементів відкритого і закритого типу. Придбати електрокамин можна, перейшовши за посиланням.

Різновиди відкритого типу

 1. спіраль, натягнута між керамічними стрижнями;
 2. спіраль, на яку прикріплені керамічні намиста;
 3. біспіраль на керамічній підставі;
 4. керамічний стрижень, на який щільно намотаний ніхромовий дріт.

Різновиди закритого типу

Складаються з спіралі, запаяної всередині скляної трубки з кварцового піску. Скляна трубка може бути прозорою, напівпрозорою або матовою.

Прилад складається з наступних елементів:

 1. корпус;
 2. нагріваючий елемент;
 3. декоративні деталі;
 4. захисний екран;
 5. пульт дистанційного керування.

Конструкційно в електрокамінах виділяється портал і вогнище. Портал — обрамлення з будівельного матеріалу, місце для розміщення вогнища. Обрамлення виконується з металу, каменю, пластику, дерева, кераміки, гіпсокартону.

Осередок (топка) буває двох видів:

 • Вбудований. Касета, виготовлена для кожної моделі, управляється пультом.
 • Змінний. Випускається лінійка різних типорозмірів.

Ілюзію живого вогню створює вмонтований безшумний тепловентилятор. Він виконує всмоктування холодного повітря, пропускає потік через обігрівальний сегмент і нагнітає нагріте повітря в приміщення. Теплота і інтенсивність потоку обумовлена потужністю вентилятора.

Класифікація по мобільності

 • Вбудовувані прилади (настінні і камінні портали) — облаштовуються біля стіни, з упором на задню частину каміна. Моделі складаються з каркаса, електричного блоку декоративних полін і полум’я.
 • Переносні пристрої. Компактний корпус зовні нагадує камін, оснащений роликом для переміщення і вогнищем з імітацією вогню. Моделі характеризуються простотою експлуатації, не вимагають стаціонарного розміщення.

Класифікація за місцем розташування

 • Підвісні (настінні) — товщина корпусу 8-13 см, розміщуються на стіні в зручному місці. Естетично привабливий зовнішній вигляд, декоративне полум’я. Низька тепловіддача. Випускаються також ультратонкі моделі.
 • Настільні — компактні прилади, встановлюються на стіл. Випускається безліч модифікацій.
 • Підлогові моделі — простота конструкції доповнена витонченим виконанням. Мобільність, переміщаються по всьому приміщенню.

Класифікація за типом розміщення

 1. Напівзакритий. Вбудовується в стіну.
 2. Відкритий. Встановлюється в необхідному місці.
 3. Кутовий — монтується в кутку кімнати.

Типорозміри

 • Міні електрокаміни — компактні розміри і мінімальна товщина вироби дозволяють розташовувати їх на тумбочках і столиках, вбудовувати в меблі. Підходять для малогабаритних квартир, коридорів, дач.
 • Широкоформатні апарати — велика площа нагріву, вишуканий вигляд. Призначені для великогабаритних будинків і квартир. Гармонійне поєднання досягається правильним співвідношенням розміру каміна і площею приміщення.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий