Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Амінокислоти — що це і як приймати

Амінокислотами називають органічні речовини, що складаються з вуглеводневого скелета в комплексі з двома групами: аминной плюс карбоксильної. Наявність останніх двох радикалів є причиною наявності унікальних властивостей, які одночасно мати властивості кислот або лугів: 1-ші обумовлені наявністю карбоксильної групи, 2-гі — наявністю аміногрупи.

Білки ефективно використовуються в якості будівельного матеріалу для білків, необхідних нашому організму, для утворення м’язів, сухожиль, зв’язок, шкіри і волосся. Вони сприяють підвищенню ефективності тренувань в комплексі з нарощуванням м’язової маси. Амінокислоти, придбати які можна на сайті https://www.systopt.com.ua/prodcut-category/reaktyvy_ta_khimichna_syrovana/aminokysloty/,  ефективно сприяють швидкому відновленню і позбавлення від болю після інтенсивних тренувань. Відзначимо, що витрати, пов’язані з засвоєнням даного «будівельного матеріалу», досить високі. Отже, процес ефективно і безпосередньо сприяє зниженню ваги.

Амінокислоти в організмі людини

Перейдемо до розгляду впливу амінокислот для спортсменів для фізичних вправ в цілому. Для кожної людини, яка обирає активний спосіб життя, саме АК є важливими учасниками протеїнового обміну. Вони беруть участь в будівництві протеїнів, що сприяють нарощуванню м’язової маси: від скелетної до печінкової, від м’язової до сполучної тканини. Деякі безпосередньо беруть участь в обміні речовин. Аргінін — учасник орнітінового циклу сечовини, що є унікальним механізмом, що сприяє знешкодженню аміаку, який здатний утворюватися в печінці під час перетравлення білків.

Тирозин бере участь в синтезі катехоламінів — адреналіну і норадреналіну — гормонів, що підтримують в тонусі серцево-судинну систему, реагуючи миттєво на виникнення стресових ситуацій.

Амінокислота триптофан є попередником мелатоніну, що є гормоном сну, що утворюється в області епіфіза, що є шишкоподібним тілом головного мозку. При нестачі цього елемента відбувається ускладнення процесу засинання, розвиток безсоння і інших захворювань, пов’язаних з нею.

Вміст в продуктах

Приймається нами комплекс амінокислот сприяє підтримці нормального азотистого рівноваги. Дістається здоровим людям з їжею азот при нормальному раціоні харчування, дорівнює виділеної сечовини, амонієвою солям. Після складного захворювання або при зростаючому організмі відбувається порушення рівноваги і зрушення балансу в бік трохи меншого виведення азоту в порівнянні з отриманим. З негативним балансом стикаються при старінні організму, в зв’язку з голодуванням або недоліком білків.

Амінокислоти створені для поповнення нестачі конкретних речовин. Хоча отримувати елементи в натуральній формі також необхідно, що забезпечується збалансованим харчуванням. Наш організм не обходиться без білкової їжі. До найбільш повноцінних білків відносять молоко, а цінність рослинного білка набагато нижче. Завдяки правильному комбінування продуктів можна домогтися забезпечення необхідної кількості важливих для нас 20 амінокислот, наприклад, завдяки суміші бобів і кукурудзи. У цих продуктах міститься органічне поєднання необхідних речовин. Для отримання добової норми досить 500-т грам молочних продуктів, не забуваючи і про інший їжі.

Детальніше — на сайті https://www.systopt.com.ua.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий