Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Глянцева натяжна стеля: переваги та особливості вибору

Глянцеві натяжні стелі – відмінний варіант для тих, хто хоче візуально розширити приміщення, зробити його світлішим та стильнішим. Дзеркальна поверхня перетворює кімнату, створює її неповторний вигляд. Якщо раніше такий метод декорування був незвичайним і недоступним для багатьох, то тепер може дозволити практично кожен.

Глянцева або лакова стеля

Глянцева і лакова натяжна стеля – це один і той же різновид натяжних виробів. Свою назву вони отримали за рахунок світловідбивної здатності. Такий ефект виходить через установку ПВХ-плівки, яка може бути виконана в будь-якому дизайні.

Перевагою таких конструкція є їхня універсальність, що дає можливість встановити в будь-якому приміщенні. Це може бути кухня, спальня і навіть ванна кімната. Глянцевый натяжной потолок не накопичує пил, бруд, а також не руйнується під впливом води та вогню.

Вартість

Ціна залежить від країни виробника та типу матеріалу, що використовується для натяжної стелі. Франція, Німеччина, Бельгія та Швейцарія дорожчі, Китай та Росія — дешевші. При цьому кольорові полотна коштують на 10-20% дорожче за білі. У разі використання фотодруку ціна збільшується.

Найдорожчі ПВХ-стелі - з глянсовою та сатиновою поверхнею.

При виборі виробника не варто заощаджувати та купувати найдешевший китайський варіант. Більшість компаній, що працюють у цій сфері, регулярно проводять акції, які дозволяють встановити якісну німецьку або французьку натяжну стелю з мінімальними витратами.

У чому перевага глянсової стелі

При виборі натяжних конструкцій, найважливіше, їхня якість. Перевага натяжних конструкцій у наступному:

 1. Білий глянсовий колір натяжної стелі створює відчуття чистоти, свіжості. Візуально збільшується приміщення, стає світлішим.
 2. За допомогою глянсової конструкції можна декорувати будь-яку кімнату.
 3. Середня цінова категорія обробки.
 4. Він добре поєднується з будь-якими іншими оздоблювальними матеріалами.
 5. Швидкий монтаж
 6. Для встановлення конструкції не потрібне проведення підготовчих робіт та вирівнювання стелі.
 7. Полотно не потребує особливого догляду.
 8. Довговічність матеріалу.
 9. На поверхні не осідає пил, бруд, а також не накопичується електрика.
 10. Можна встановлювати у будь-якій кімнаті, і навіть у ванній кімнаті.

Є й недоліки

Будь-який оздоблювальний матеріал матиме низку недоліків. Усі недоліки глянсових конструкцій випливають із неправильного монтажу. Тому недоліки натяжних стель такі:

 1. Іноді глянець відображає світло ліхтарів із вулиці, що може заважати повноцінному нічному відпочинку.
 2. Не варто використовувати в кімнатах з низькими стелями.
 3. Для освітлення не підійдуть звичайні лампи, оскільки вони сильно нагріваються і можуть призвести до руйнування цілісності плівки.
 4. Якщо кімната занадто велика, стандартного розміру стелі буде мало, потрібно робити рівні з гіпсокартону.
 5. Після вологого прибирання можуть залишатися розлучення, які буде видно неозброєним оком. Тому, засоби для чищення потрібно вибирати якісні, які підходять для такого типу прибирання.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.