Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Тент для вантажівки: як вибрати і навіщо він потрібен?

Тент для вантажівки – це спеціальне покриття з тканини або плівки, яке натягується на каркас кузова та захищає вантаж від зовнішніх впливів. Вони широко використовуються в різних галузях транспортної логістики.

До речі, якщо вас цікавить виготовлення тентів на вантажні автомобілі, радимо звернутися до компанії NEW.TENT.UA., перейшовши за даним посиланням https://new.tent.ua/katalog-poslug/avtotenty-vygotovlennya/, яка також займається їхнім ремонтом та виготовленням каркасів для їх монтажу. Виробничий цех компанії розташований в Києві, доставка виробів здійснюється по всій території України.

Особливості

Тенти для вантажівок мають такі особливості:

 1. виготовляються з міцної та довговічної тканини на основі полівінілхлориду (ПВХ), яка стійка до вологи, ультрафіолету, механічних пошкоджень та корозії;
 2. можуть бути різних кольорів та дизайнів, що дозволяє підкреслити фірмовий стиль компанії або рекламувати товари та послуги;
 3. легко знімаються та надягаються, що полегшує навантаження та розвантаження вантажу, а також зменшує витрату палива внаслідок зниження ваги кузова;
 4. мають різні види конструкцій, які підходять для різних типів та розмірів вантажівок: зсувні дозволяють відкривати кузов з будь-якого боку, а надувні створюють додатковий обсяг для перевезення легких вантажів.

Види

Тенти на вантажні машини можна класифікувати за такими ознаками:

 1. За типом кріплення: на тросі, на канаті чи резинці. Трос і канат забезпечують більш надійне кріплення тенту до каркаса, але потребують більше часу та зусиль для зняття та встановлення. Резинка дозволяє швидко і легко змінювати тент, але менш стійка до розтягування і поривів вітру.
 2. За способом відкриття: фіксовані, зсувні або надувні. Фіксовані не мають рухомих елементів та відкриваються тільки зверху. Зсувні мають спеціальні механізми, які дозволяють відсувати тканину убік чи вгору. Надувні мають повітряну подушку між двома шарами тканини, яка надає їм форми та об’єму.
 3. За щільністю тканини: легкі, середні та важкі. Легкі мають щільність до 650 г/м2 та підходять для перевезення легких вантажів у суху погоду. Середні мають щільність від 650 до 750 г/м2 та підходять для перевезення середніх вантажів у будь-яку погоду. Важкі мають щільність від 750 до 900 г/м2 та підходять для перевезення важких вантажів у складних кліматичних умовах.

Серед найпоширеніших видів можна виділити:

 1. Зсувні. Переміщаються спеціальними напрямними й фіксуються в потрібному положенні. Дозволяють відкривати кузов із будь-якої сторони або повністю.
 2. Складні. Складаються разом із каркасом і забираються під спеціальний кожух. Дозволяють повністю звільнити кузов для перевезення великогабаритних чи негабаритних вантажів.
 3. Надувні. Надуваються за допомогою компресора та створюють тиск усередині кузова. Дозволяють захистити вантаж від ударів, трясіння чи перепадів температури.
 4. Багатосекційні. Складаються з кількох частин, з’єднаних між собою блискавками чи липучками. Дозволяють розділяти кузов на кілька відсіків для перевезення різнорідних вантажів або регулювати обсяг кузова в залежності від кількості вантажу.

Переваги

Тенти для вантажівок мають безліч переваг перед іншими видами кузовів, серед яких можна виділити такі:

 1. забезпечують захист вантажу від погодних факторів, пилу, бруду та сторонніх очей;
 2. збільшують вантажопідйомність та об’єм кузова завдяки легкості та еластичності матеріалу;
 3. знижують витрату палива та зменшують шум шляхом покращення аеродинаміки кузова;
 4. спрощують навантаження та розвантаження вантажу завдяки можливості відкривати кузов з різних боків;
 5. економлять час та гроші завдяки простоті встановлення, зняття та ремонту;
 6. підвищують престиж та імідж компанії завдяки гарному та яскравому оформленню.

Як вибрати тент для вантажівки?

При виборі тенту слід враховувати такі фактори:

 1. Розмір та форма кузова. Він повинен відповідати розмірам та формі вашого кузова, щоб забезпечити щільне та надійне прилягання.
 2. Тип та характеристики вантажу. Він повинен підходити для перевезення вашого вантажу за вагою, обсягом, температурою та іншими параметрами.
 3. Спосіб кріплення та функціональність. Він повинен бути зручним у використанні й мати необхідні функції, такі як складання, надування та інші.
 4. Якість та довговічність матеріалу. Він повинен бути виготовлений з якісного та довговічного матеріалу ПВХ з високою щільністю (650-900 гр./м.кв.), який стійкий до вологи, ультрафіолету, механічних пошкоджень та корозії.
 5. Колір та дизайн. Він повинен відповідати вашому смаку та стилю, а також відображати ваш бренд або рекламне повідомлення.

Тент для вантажівки — це зручне, практичне та вигідне рішення для перевезення різних видів вантажів. Всі вони мають безліч особливостей, видів та переваг, які роблять їх незамінними у сучасній транспортній логістиці.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.