Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

НБУ збирається скоротити штат майже в два рази

До 2020 року в НБУ, можливо, залишаться близько 2000 співробітників, що вдвічі менше нинішньої кількості. На даний момент регулятором вже в два рази скорочено кількість працівників, в порівнянні з тим, що було 2 роки тому.

НБУ прагне до відповідності європейським стандартам, поступово стає незалежним і сучасним банком, як йдеться в повідомленні. Ефективність роботи установа планує підвищити за рахунок введення нових моделей управління, реорганізації внутрішніх процесів і IT — технологій. Реформування банку буде супроводжуватися скороченням чисельності штату.

На сьогоднішній момент НБУ вже зазнав значних змін, позбувшись від пострадянської моделі управління з великою чисельністю працівників. Директор з персоналу НБУ Роман Борисенко розповів про те, що банк вже ліквідував корупцію і знизив рівень ієрархічності серед своїх співробітників. Досить гучна заява, враховуючи загальний рівень корупції в країні. Будемо сподіватися, що це дійсно так, а не чергова голослівна заява.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий