Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

«Антонов» налагоджує випуск нового літака

20 грудня на держпідприємстві "Антонов" у Києві пройшла презентація нового літака конструкторського бюро, транспортника Ан-132. Захід присвячений новому літальному апарату відвідав президент України Петро Порошенко.

"Ми впевнені, що у цього літака велике майбутнє. Ми впевнені, що для нього є ринок 260-290 літаків до 2035 року. І я вдячний за це свято всім нашим літакобудівникам і бажаю новому літаку Ан щасливої долі", - заявив президент.

Новий транспортний літак розробляється згідно з контрактом із Саудівською Аравією. Літак Ан-132D (демонстратор) має вантажопідйомність 9,2 т, довжина літака становить 24,5 м, висота - 8,8 м, розмах крил - 29,2 м.

За офіційними даними, робота українських авіабудівників полягає в першу чергу в розробці дослідного зразка, після чого проектні документи будуть передані замовнику, який вже налагоджує виробничі потужності для виробництва цього літака і його компонентів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь