Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

9-ти річний хлопчик під час пожежі врятував свого молодшого брата

Єгора Шикулу, незважаючи на його юний вік, знають у всьому Білопільському районі. Дорослі називають хлопчика маленьким героєм, а однокласники зі школи 3 № м. Ворожба пишаються дружбою з Єгором.

Два тижні тому в квартирі, де живе жінка з двома дітьми, сталася пожежа. Так вийшло, що 9-ти річний Єгор та 2-х річний Тимур ввечері залишилися вдома самі. Мама працює неподалік і, як зазвичай, забігла провідати синів. Діти спали, і вона знову пішла на роботу. Через деякий час Єгор прокинувся від їдкого запаху. В кімнаті горіли штори, шпалери, все було оповите димом. Хлопчик схопив сплячого братика і вибіг на вулицю. Через кілька хвилин прибігла мама, якій сусіди повідомили про загорання в будинку. Приїхали пожежні, які погасили вогонь. На щастя, вогонь не встиг перекинутися на сусідні квартири. Нещодавно в школу, де вчиться Єгор, приїхали рятувальники і представники районної влади. Вони розповіли учням про подвиг юного героя і вручили Єгору Почесну грамоту та подарунки — м’яч, книги і т. п.

Найбільше хлопчику сподобалася доросла пожежна каска. Виявляється, що, після того жовтневого дня, хлопчина задумався про професію пожежника. Маленькому Тимурчику рятувальники передали красиву пожежну машину.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.