Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У столиці проходить виставка картин на підтримку військовополонених моряків

Днями в українській столиці на підтримку військовополонених моряків, яких російські силовики захопили 25 листопада минулого 2018 року поблизу Керченської протоки, проходить благодійна виставка картин.

Як стало відомо, участь в заході, який проходить в історико-архітектурному музеї «Київська Фортеця», приймають художники зі всієї території України. На виставці художники представили близько 4-х тисяч робіт. Передбачається, що деякі з картин будуть вручені морякам, коли ті повернуться з полону. Для цього, як приклад, була виставлена ​​картина «Маленький кораблик повертається додому» Беати Куркуль, намальована в перші дні полону. Так, художники відтворили «копії», нагородивши полотна своїми емоціями і стилем.

Організатори благодійної виставки відзначають, що метою проведення цього заходу є привернення уваги громадськості до протиправних дій, які вчиняються щодо українських моряків з боку російського уряду.

Примітно, до даної виставки художники готувалися близько 2-х місяців, створюючи шедеври на підтримку наших земляків.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.