Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Японія вкладе 37 мільйонів ​​доларів для впровадження роботів в сільське господарство

Японія запустила програму поступової заміни роботами фермерів, які йдуть на пенсію. До роботи планують підключити і безпілотну сільськогосподарську техніку, передає агентство Bloomberg.

Про проблему розвитку сільського господарства розповів міністр сільського господарства Японії на зустрічі країн «сімки», яка проходила в японській префектурі Ніїґата. Рішення роботизувати сільське господарство прийшло в зв’язку з високим пенсійним віком, при якому фермер йде на пенсію в 67 років, не залишаючи за собою наступника.

За даними агентства Bloomberg, протягом року Японія планує вкласти 37 млн ​​доларів для впровадження роботів в сільське господарство з метою автоматизації фермерства до рівня визначення роботоми перезрілий урожай чи ні.

Щоб підвищити продуктивність праці на фермі за умови відходу селян на пенсію, необхідно використовувати технології, так як молодої заміни, готової працювати на полях і займатися сільським господарством немає.

Влада побоюється, що Японія ще більше буде залежати від імпорту, показник якого сьогодні становить 60%.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.