Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Гелієві повітряні кульки — оригінальний і нестандартний спосіб оформлення торжества

Повітряні кульки завжди приносять радість. З ними завжди красиво і весело. Вони здійснюють позитивне враження не тільки на дітей, а й на дорослих. Можна як завгодно оформляти приміщення текстилем, але вони ніколи не будуть мати настільки святкову атмосферу, як інтер’єри, в оформленні яких використовувалися повітряні кульки.

Перевагами повітряних кульок є їх нестандартність, оригінальність і універсальність. Сучасні технології дозволяють випускати повітряні кульки будь-яких кольорів, розмірів, відтінків і навіть з нанесеними на них будь-якими зображеннями. При цьому, незалежно від їх виконання, наповнені гелієм, вони завжди чарівні. Варто зазначити, що на этом сайте ви можете придбати гелієві кульки за приємними цінами.

Останнім часом найбільшою популярністю на урочистостях користуються гелієві повітряні кульки. До слова, «гелієвими» називаються будь-які кульки, які наповнені гелієм — газом, який через свою легкість в порівнянні з повітрям, завжди спрямовується вгору — туди, де щільність повітря менша. Наповнюють гелієм як звичайні латексні кульки, кульки латексні зі спеціальним покриттям «hi-float», так і фольговані кульки. Зважаючи на свою доступність найбільшою популярністю користуються латексні кульки, а також кульки зі спеціальним покриттям.

У чому їх особливості?

Звичайні латексні кульки не зовсім підходять для наповнення їх гелієм. Справа в тому, що при розширенні структури латексу, молекули гелію легко проникають в навколишню атмосферу, простіше кажучи, гелій виходить з кульки. Тому такі кульки «здуваються» і перестають підніматися вгору через 6-12 годин.

Цю проблему латексних кульок дозволило вирішити спеціальне напилення — «hi-float». Воно наноситься на внутрішню поверхню кульки, і, завдяки своїй щільності, не випускає гелій назовні. Такі кульки можуть знаходиться в повітрі більше 2-х тижнів! При цьому їх вартість, завдяки простій технології нанесення спеціального покриття, несуттєво відрізняється від звичайних латексних кульок. Крім того, сьогодні можна придбати світлодіодні гелієві кульки. Завдяки встановленим в них світлодіодам, вони можуть змінювати свій колір.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий