Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Гумат - запорука гарного врожаю

Всі сільськогосподарські компанії не раз вдавалися до використання різних стимуляторів росту, щоб досягти хороших результатів у процесі вирощування різних культур. Більшість з них давно забули про шкідливі засоби і використовують органічні добрива. До таких можна віднести гумати. Вони виробляються з торфу, сапропелю, бурого вугілля і є найкращими стимуляторами росту природного походження.

Використовувати гуматы ЛФ можна на різних стадіях, з їх допомогою можна:

 1. Обробляти ґрунт. Основна дія гумату після попадання в ґрунт - активізація роботи ґрунтових мікроорганізмів. Це призводить до поліпшення структури ґрунту.
 2. Обробляти насіння і розсаду. Це призводить до активізації синтезу білків в рослині і нормалізації всіх обмінних процесів. Замочені насіння швидше сходять, в них збільшується енергія проростання. Розсада, оброблена препаратом, краще приживається.
 3. Обробляти дорослі культури. Це призводить до значного поліпшення кількості та якості врожаю. Стимулятор росту ідеально підходить для моркви, баклажанів, помідорів, перцю, редиски, цибулі, капусти та інших рослин.

Які бувають гумати?

Гумати бувають двох видів, це:

 1. гумат калію - частіше використовується для обробки насіння і клубнів, він володіє широким спектром дії;
 2. гумат натрію - ідеальний засіб для підвищення стійкості до стресу рослин.

Гумат калію та його переваги

Якщо ви хочете вирощувати екологічно чисті і безпечні продукти, вибирайте гумат калію ЛФ20, він ідеально підходить для досягнення багатьох цілей:

 1. поліпшення стану ґрунту;
 2. збільшення кількості врожаю;
 3. підвищення якості і швидкості дозрівання плодів.

Гумат натрію зміцнить рослини

У компаній, що займаються вирощуванням різних культур, особливо популярністю користується гумат натрію. Він має широкий спектр дії, цей стимулятор допомагає:

 1. збільшити урожай;
 2. поліпшити якість ґрунту, наповнивши його поживними речовинами;
 3. зміцнити рослини;
 4. активувати захисні здатності рослин, які незамінні в разі впливу на них негативних факторів (посухи, морозів);
 5. стимулювати фотосинтез і активувати процес метаболізму.

Гумати - засоби на органічній основі, тому вони абсолютно безпечні не тільки для навколишнього середовища, але і для здоров'я людини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь