Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Поради щодо вибору автозапчастин

Вірний вибір автозапчастин - вкрай важливий процес. Він гарантує безпеку експлуатації, висока якість сервісного обслуговування і успішне відновлення транспорту після різних поломок.

Типи запчастин

Сучасний асортимент запасних частин для автомобіля досить великий, що ускладнює вибір рульової тяги і інших елементів. Однак все це різноманіття можна розділити на чотири групи:

  1. Оригінальні запчастини. Використовуються при конвеєрній збірці і рекомендуються автоконцернами. Не завжди виготовляються автовиробником, однак виконуються під його керівництвом і відрізняються відмінною якістю, ідеально підходячи до конкретного транспорту. Недоліком є висока вартість.
  2. Немарковані деталі. Виготовляються на використовуваних автоконцерном для конвеєрних цілей підприємствах по його ліцензії і по тим же технічним картками, а тому не відрізняються від оригіналу нічим, крім вартості. Великий вибір автозапчастин - на сайті https://kam-teh.com.ua/kamaz-valy-kardannye.
  3. Аналоги. Виготовляються великими брендами, які не є постачальниками для конкретного автовиробника. Однак відсутність співпраці говорить тільки про відсутність угоди, але не про більш низьку якість. Більш того, такі запчастини, як наприклад прокладка глушника, часто виявляються навіть довговічніше і надійніше оригінальних.
  4. Підробки. Мають найнижчу вартість, і на цьому їх достоїнства закінчуються. Виготовляються невеликими і маловідомими фірмами без наявності оригінальних технологічних карт, буквально на око. Через низьку якість деталей в майбутньому зросте вартість на ремонт автомобіля, так як сервісне обслуговування буде недовговічним і малоефективним.

Правила покупки

Сам процес покупки запчастин не представляє складності. Після складання списку необхідного необхідно відмовитися від економії на якості і підібрати магазин, що надає гарантії. З цієї причини вкрай не рекомендується купувати деталі на ринках, де не тільки неможливо отримати гарантію якості, а й легко можна купити підробку, продавця якої через пару днів вже не вийде знайти.

Найкраще здійснювати покупки в спеціалізованих магазинах, які співпрацюють або з автоконцернами і дистриб'юторами, або з великими постачальниками. Це дозволить забезпечити безпеку експлуатації і якість ремонту. Також можна вдатися до послугами відповідних інтернет-магазинів.

Купувати деталі в ремонтних майстернях і СТО не варто, так як вони будуть продані за завищеною ціною. При цьому існує ризик покупки підробки.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь