Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У Китаї добудовують черговий мега-міст

Урядом КНР прийнято рішення поєднати новим грандіозним по своїй довжині мостом два своїх мегаполіса, які знаходяться на різних берегах гирла річки Перлової на відстані 60 км.

Мова йде про світову столицю торгівлі Гонконг і відомий своїми казино півостров Макао.

Китайська, гонконгська і макауська влада вирішили перегородити море, побудувати міст між двома колишніми колоніями. Довжина моста перевищить 60 км. Але для китайських інженерів це не межа. Складність реалізації даного проекту полягає ще й у тому, що близько 7 км мосту пройде у вигляді тунелю під водою.

Міст з'єднає Макао і Чжухай (китайське місто прямо на півночі від Макао), з аеропортом Гонконгу, який знаходиться біля острова Лантау. Від аеропорту в центральний Гонконг вже веде існуюче шосе, до якого зараз активно приєднують нову трасу.

Для того, щоб втілити цей мега-проект в життя китайцям довелося намити серед моря 4 нових острови, які необхідні для побудови в'їздів в тунель. Будівництво почалося в 2009 році, і тільки зараз увійшло у фінальну стадію.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь