Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

По всьому світу стався збій в роботі програми WhatsApp

Вчора, 3 листопада, по всьому світу стався збій в роботі месенджера WhatsApp. Користувачі програми не можуть відправляти або отримувати повідомлення, по всій видимості, внаслідок ряду проблем з сервером. Про це повідомляють користувачі в соціальних мережах, а також дану ситуацію вже встигли прокоментувати західні ЗМІ.

Згідно з інформацією користувачів WhatsApp, месенджер функціонує так, як ніби мобільний телефон або інший гаджет, з якого був виконаний вхід в додаток, не підключений до глобальної мережі. До слова, веб-версія додатка також недоступна.

Про аналогічні проблеми повідомляють не тільки українські користувачі, але і користувачі мессенджера з усіх куточків світу. Деякі з них інформують, що додаток запрацював в Росії і Франції, але через певний час користувачі WhatsApp із зазначених країн знову говорять про збої. У латиноамериканських державах, Індії, Південній Африці, Малайзії та ряді європейських країн проблеми з додатком спостерігалися з самого ранку.

На даний час будь-яких коментарів з боку представників та керівництва месенджера не надходило.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


One thought on “По всьому світу стався збій в роботі програми WhatsApp

Залишити відповідь