Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З Праги до Дрездена залізницею можна буде дістатися за 1 годину

Між Німеччиною і Чехією побудують транскордонну високошвидкісну магістраль, яка з’єднає Прагу з Дрезденом. Про це домовилися представники урядів обох країн, влади федеральної землі Саксонія і державні залізниці Німеччини та Чехії. 

Спорудження нової високошвидкісної магістралі передбачає будівництво прикордонного тунелю довжиною не менше 25 кілометрів під Рудні гори. У Саксонії зараз працюють над визначенням траси майбутньої ВСМ. До 6 березня 2020 року вживаються пропозиції від громадськості, асоціацій та інших організацій. Остаточне рішення буде прийнято влітку 2020 року. Одночасно німецько-чеська експертна група продовжує роботу над проектом тунелю під Рудними горами.

Якщо зараз поїзд Прага-Дрезден йде близько 2 годин 15 хвилин, то після відкриття ВСМ час у дорозі скоротиться до 1 години, а тривалість поїздки між столицями держав скоротитися до двох з половиною годин. Крім цього, ВСМ повинна розвантажити існуючу залізницю по долині річки Ельба.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.