Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Особливості освіти за кордоном

Якщо ви зважилися отримати освіту за кордоном, необхідно пам’ятати про ту нової кліматичної, мовному та культурному середовищі, в якій виявляється новоспечений студент відразу після приїзду в свій кампус. Вибір відповідного коледжу або університету — це вкрай відповідальний крок, адже ви маєте намір провести в цьому місці наступні 3-4 роки свого життя.

У багатьох міжнародних рейтингах, які оцінюють привабливість країн з точки зору отримання освіти, Великобританія займає лідируючі позиції. Це досить легко зрозумілий факт. Саме тут сформувалася якісна система освіти з традиційними цінностями, які зберігаються і передаються з покоління в покоління. Слід враховувати, що можливість здобути освіту у Великій Британії на безкоштовній основі — це велика рідкість.

Між іншим, вас може зацікавити сайт studinter.ua, на якому є достатньо корисної інформації щодо навчання в інших країнах.

Система вищої освіти

Великобританія стала батьківщиною англо-саксонської моделі освіти, яка згодом була запозичена багатьма іншими країнами. Навчання за кордоном за такою моделлю передбачає триступеневу систему отримання вищої освіти:

Особливості освіти за кордоном

Бакалаврат. Тривалість навчання — 3-4 роки. Перший ступінь вищої освіти, успішне завершення якої передбачає отримання диплома і ступеня Bachelor. Більшість студентів складає свою освіту на цьому етапі, оскільки британського диплома бакалавра цілком достатньо, щоб стати професіоналом в обраній галузі. Бакалаврат в Великобританії передбачає отримання однією з п’яти ступенів: гуманітарних, природничих, технічних наук, права чи медицини. Студенти-медики вчаться трохи довше покладених 3-4 років. Існує ряд можливостей, які допускають безкоштовне або частково субсидованих навчання, які доступні тільки для особливо видатних студентів і припускають значні академічні досягнення.

Магістра. Навчання за кордоном за цією програмою триває 1-2 роки. Наступний щабель, яка в цілому налічує близько 17 тисяч різних програм. Після закінчення студент отримує ступінь Master. Навчання в магістратурі — це вкрай бажане вимога для студентів, які мріють згодом отримати Phd. Факультети багатьох ВНЗ тісно співпрацюють з потенційними роботодавцями, що значно підвищує шанси магістрантів на успішне працевлаштування.

Докторантура. Цей ступінь освіти має на увазі проведення незалежного оригінального дослідження і доступна тільки для студентів зі значними академічними досягненнями. Тривалість навчання на цьому етапі в деяких випадках досягає 8 років. Після успішного захисту дисертації докторант отримує ступінь PhD ( «доктор філософії»). Програми докторантури на увазі міждисциплінарний підхід.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий