Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно вибрати земельну ділянку?

Співвідношення площі земельної ділянки, має бути пропорційним розміру споруджуваного на ній будинку. Ідеально, коли розмір ділянки в 10 разів перевищує розмір будинку. Це обумовлено, не тільки бажанням нових домовласників розмістити на ділянці гараж, лазню, город та інші господарські споруди, а й мати достатню віддаленість від сусідніх будинків.

Чим більша земельна ділянка, тим вища вартість будинку. Але, відповідно, вищі витрати на обслуговування великого наділу землі, його благоустрій і звичайно ж оподаткування. Навіть якщо не зводити сад або город, на землі необхідно скошувати небажану рослинність, прибирати сміття, листя, очищати від снігу.

Тому при виборі розмірів землі на сайті https://zml.com.ua потрібно керуватися готовністю і можливістю вкладати грошові та фізичні ресурси, для створення комфорту навколо будинку.

Доглянута, невелика ділянка землі, набагато краще захаращеного і покинутого, хоча і великого земельного наділу.

Крім розміру має значення і форма земельної ділянки, яка буде найбільш зручною в залежності від мети використання, запланованої майбутніми домовласниками.

Найкращою формою для будівництва будинку вважається квадрат. На таких ділянках, є можливість найбільш правильно і практично розташувати всі додаткові будови і посадки.

Ділянки прямокутної форми мають ряд незручностей. Перш за все, потрібно продумувати розташування будинку (не кожен проект будинку підійде). Істотний недолік — близько розташоване сусідство. А зводити високий паркан — значить затінювати дворову територію і вікна.

Ділянки землі асиметричної або кутової форми частіше розташовуються крайніми, межують з дорогами або магістралями. Тому на таких ділянках, крім близького сусідства, ще доведеться відчувати незручності від постійного шуму, бруду і перехожих.

Необхідно оцінити якість ґрунту і близькість ґрунтових вод для вирішення питання про можливість і доцільність будівництва на обраній ділянці землі.

Вкрай важливим, при виборі землі під будівництво тут  zml.com.ua, є близьке розташування комунікацій і під’їзних шляхів. Відсутність водопроводу і каналізації, можна компенсувати бурінням свердловини і будівництвом септика. Але без газу або електрики, комфортне життя неможливо уявити.

Важливо, щоб, ділянка перебувала в екологічно сприятливому місці з необхідною інфраструктурою.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий