Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Користь вітаміну D

Одним із важливих та незамінних вітамінів є D3. Навіщо організму вітамін D3? Організм може отримати цей вітамін лише одним шляхом – при попаданні на шкіру ультрафіолетового випромінювання. При цьому D3 засвоюється лише на сонці, що не дуже добре для шкіри. Також слід зазначити, що у темношкірих людей вітамін D3 засвоюється повільніше. Ще одним фактором, що знижує кількість вітамінів, що надходять в організм, є сезонність. Восени та взимку, коли сонце менш активне, вироблення D3 знижується.

Навіщо потрібен вітамін d3 людині? Цей вітамін відповідає за імунну систему та сприяє засвоєнню кальцію, тим самим забезпечуючи ріст і міцність кісток, зубів та волосся. Також він важливий для серцево-судинної та травної систем, що благотворно впливає на обмін речовин та підтримку оптимальної маси тіла.

Вітамін D3: для чого потрібен і чим небезпечний його дефіцит?

Діти та жінки найбільш сприйнятливі до дефіциту D3. Це пов'язано з тим, що дитячий організм дуже швидко росте і потребує речовин, необхідних для росту кісток та формування всіх органів та систем. Дефіцит вітаміну у жінок пов'язаний із певними функціями організму, такими як менструація, вагітність та годування груддю.

Навіщо жіночому організму потрібний D3? Як згадувалося раніше, жінки потребують більшої кількості вітамінів через їхні жіночі особливості. Вітамін D3 впливає практично на всі системи організму й особливо корисний вагітним та породіллям, а також жінкам середнього та похилого віку.

Чому жінки повинні приймати вітамін D3:

 1. D3 відповідає потребам жіночого організму;
 2. Для поліпшення роботи опорно-рухового апарату;
 3. Щоб організм засвоював кальцій;
 4. Підвищити імунітет;
 5. Підвищити ймовірність настання вагітності;
 6. Для відновлення після пологів та годування груддю;
 7. Для оптимізації зору та пам'яті;
 8. Для регулювання роботи генів.

Для більшості українців дефіцит вітаміну D3 обумовлений кліматичними та екологічними умовами, в яких вони живуть, мало часу проводячи на свіжому повітрі та на сонці. Чим небезпечний дефіцит D3?

Нестача вітаміну D3 має такі наслідки:

 1. Зниження імунітету;
 2. Ускладнення під час вагітності;
 3. Зниження міцності кісток, зубів, нігтів та волосся;
 4. Порушення жіночого менструального циклу;
 5. Втрата пам'яті;
 6. Шкіра стає гіршою;
 7. Втома та поганий настрій;
 8. Порушується обмін речовин, що може спричинити набір ваги.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. До зустрічі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.