Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Загадкове відео з дзеркалом викликало великий інтерес серед користувачів соцмереж

Кевін Перрі, який є відеоблогером зі Сполучених Штатів, опублікував на своєму акаунті на сайті Vine ролик, тим самим поставивши в глухий кут безліч користувачів соціальних мереж.

Кевін Перрі на своїй сторінці на сайті Vine опублікував короткий ролик, де він кидає м’ячик своєму відображенню в дзеркалі. На даний момент відео вже набрало більше 6 млн переглядів.

Здивування коментаторів викликало те, що даний ролик йде як безперервна зйомка. Кевін Перрі спочатку кидає м’ячик в задзеркалля і тут же ловить його з рук власного відображення.

Користувачі довго гадали — що це? Молодий хлопець перекидається  м’ячиком зі своїм братом близнюком? Або ж відео змонтоване з кількох частин? Багато глядачів звернули свою увагу на те, що при наведенні відеокамери на дзеркало змінюється освітлення і частини ролика зняті в різний час доби або навіть в різні дні.

Кевін Перрі 4 дні тому виклав в свій блог ще одне коротке відео, де глядачів знову здивував «ефектом задзеркалля».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.