Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вітальна листівка для дитини та підлітка — як вибрати

Зараз, коли інтернетом в тій чи іншій мірі користуються навіть маленькі діти, люди рідко дарують справжні листівки. Зокрема, майже всім хлопчикам цікаві автомобілі, мотоцикли і спорт. Використовуючи їх, буде не соромно привітати з Днем Народження.

Як вибрати вітальну листівку залежно від віку

При виборі листівки від https://event-cards.com/, щоб привітати з Днем Народження, в першу чергу потрібно враховувати, скільки дитині років. У різні періоди життя у людини розрізняються інтереси і сприйняття навколишнього світу.

  1. Якщо дитині всього 1 рік, то слід вибирати малюнки з широкою гамою кольорів яскравих кольорів. Написи при цьому не дуже важливі, як, втім і самі зображення. Багато дослідників схиляються до висновку, що діти, яким виповнився лише 1 рік, ще погано розрізняють образи. Природно, те ж саме стосується і малюків, які народилися всього 1 місяць назад.
  2. На другий День Народження можна підібрати вже більш осмислені зображення. Як них можуть виступати тварини або персонажі з мультфільмів.
  3. Починаючи з 3 років у дитини з’являються натяки на якісь цікаві. Багатьом хлопчикам в цьому віці подобаються красиві зображення автомобілів і мотоциклів. При цьому дуже важливо, щоб вони були пофарбовані в яскраві кольори.
  4. Вітання для дитини, який йде в перший клас, має бути з побажаннями. У цьому віці він освоює читання, а картинка з віршами або прозою не тільки порадує його, але ще і трохи поліпшить відповідні навички.
  5. Підліткові, якому, наприклад, 13-14 років, обов’язково слід надсилати картинки, які точно відображають його інтереси. У цьому віці у дітей змінюється гормональний фон, через що вони різко негативно реагують на все, що їм не подобається.

Слід зазначити, що, починаючи зі шкільного віку, коли дитина соціалізується, насамперед потрібно звертати увагу на його інтереси. Слід дарувати листівки, які зможуть сподобатися саме йому, а не ті, що здаються цікавими батькові.

Це дає дитині відчути свою значимість, індивідуальність і любов близьких, тому діти дуже чекають свій День народження і ретельно готуються до нього.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.